ПУЛІШИЧ – про своє самопочуття: «Два дні тому я був прикутий до ліжка»

Крістіан оформив дубль у ворота Торіно

«Мілан» здобув перемогу над «Торіно» на виїзді (3:2) у 14-му турі Серії А. 27-річний півзахисник «Мілана» Крістіан Пулішич оформив дубль.

Як стало відомо, американець зміг вийти на поле лише сьогодні вдень, адже минулої ночі у нього була висока температура, і до команди він приєднався всього за кілька годин до початку матчу.

«Два дні тому я був прикутий до ліжка, але сьогодні почувся значно краще і дуже радий, що зміг приїхати та допомогти команді.

Вчора я не був упевнений, чи зможу грати, а сьогодні вранці вже відчував себе набагато краще. Чесно кажучи, для мене важливіша перемога команди, ніж власні голи.

Цей сезон вийшов досить незвичним, і мені дійсно хочеться відновити ігрову форму. Потрібно діяти під час матчу, а там подивимося, де ми опинимося в кінці сезону», - сказав Пулішич Sky Sport Italia.

Михайло Олексієнко Джерело: Football Italia
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 10 грудня 2025, 07:55 9

Вацко впевнений, що треба давати більше шансів Пономаренку