Другий бій за 3,5 роки. Тарас Шелестюк дізнався ім'я наступного суперника
Опонентом українського боксера стане Ентоні Саез, який представляє Венесуелу
- 05 листопада 2025, 14:19
- |
- 09 листопада 2025, 13:39
- 839
- 0
Непереможений український боксер Тарас Шелестюк (20-0-1, 12 КО), який є бронзовим призером Олімпійських ігор (2012), проведе другий бій за останні три з половиною роки.
За інформацією LuckyPunch, представник України вийде на ринг проти суперника з Венесуели Ентоні Саеза (5-6-1, 4 КО). Бій відбудеться 8 листопада на арені «Coliseo Julio Cesar Hidalgo» в Кіто (Еквадор).
Поєдинок пройде у форматі десяти раундів і стане головною подією шоу від Capital Box Promotions.
Шелестюк востаннє виходив на ринг в липні, коли здолав американця Родрікуса Лівсі нокаутом в другому раунді. До цього бою Тарас не бився з 2022 року.
Ентоні Саез провів чотири поєдинки в поточному році, в яких зазнав трьох поразок. У травні венесуелець здолав колумбійця Луїса Харріса, після чого поступився двічі одноголосним рішенням суддів.