Маттеус назвав найкращого нападаючого прямо зараз і претендента на ЗМ

Колишній гравець збірної Німеччини захопився грою Кейна

Колишній півзахисник збірної Німеччини Лотар Маттеус висловився про гру нападника «Баварії» і збірної Англії Гаррі Кейна в цьому сезоні.

Зірковий англієць лідирує за кількістю результативних дій серед гравців топ-5 європейських чемпіонатів.

«Кращого нападника в світі я зараз не бачу. Не тільки через його голи, але і через його універсальність і позиції, на яких він грає. Думаю, Кейн став ще кращим, тому що він може діяти вільно. При Томасі Тухелі йому, можливо, не дали тієї свободи в «Баварії», яку він зараз має при Венсані Компані. Коли дивишся на виступи Кейна, починаєш задаватися питанням, чому він посів лише 13-те місце в голосуванні за «Золотий м'яч». Якщо він продовжить у тому ж дусі, то, можливо, наступного року він зможе завоювати цей трофей, але це стане можливим тільки в поєднанні з успіхами команди», - передає слова Маттеуса Sky Sport Germany.

У цьому сезоні 32-річний Кейн встиг зіграти в 11 матчах на клубному рівні у всіх турнірах, на його рахунку 19 голів і 3 результативні передачі. Мюнхенська «Баварія» після семи матчів німецької Бундесліги лідирує в турнірній таблиці, команда набрала 21 очко.

Оксана Баландіна Джерело
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 05 грудня 2025, 06:22 1

Андрій Ярмоленко невдовзі повернеться до гри за киян