Захисник Динамо прокоментував потенційне завершення кар'єри
Олександр Караваєв зізнався, що планує грати близько чотирьох чи п'яти років
- 26 вересня 2025, 02:05
- |
- 3896
- 1
Захисник київського «Динамо» та колишній футболіст збірної України Олександр Караваєв поділився думкою щодо потенційного завершення кар'єри. 33-річний гравець зізнався, що має сили та плани виступати на високому рівні ще декілька років:
«Я маю сили продовжувати кар'єру. Ще 4-5 років зможу грати. Я розумію свій організм і витримую цей темп. Коли буду усвідомлювати, що вже не приношу користі на футбольному полі, тоді закінчуватиму.
Які плани після завершення кар'єри? Є багато думок, проте хочеться залишитись у футболі. Тут я провів все своє життя. Футбол дав мені все, тепер щось хочу дати йому. Років п'ять тому думав, що на 100% буду тренером. Потім з кожним роком розумів, що це дуже важка робота. Потрібно відповідати за гру команди і за кожного футболіста», - підсумував Караваєв.
Захисник приєднався до «біло-синьої» команди в 2019 році і з тих провів 192 матчі у всіх турнірах (13 голів, 22 результативні передачі). У нинішньому сезоні Караваєв записав на свій рахунок один забитий м'яч і один асит за вісім поєдинків.