Перша ліга. Прикарпаття та Нива Тернопіль назвали стартові склади

Поєдинок пройде в Івано-Франківську на стадіоні «Рух» та розпочнеться о 14:00

У понеділок, 22 вересня, у Першій лізі відбудуться матчі сьомого туру. «Прикарпаття» на своєму полі зіграє з тернопільською «Нивою».

«Прикарпаття» розпочало сезон із двох перемог поспіль. Але потім команда зазнала трьох поразок. У попередньому турі клуб із Івано-Франківська зіграв унічию 2:2 із харківським «Металістом».

Тернопільська «Нива» розпочала сезон із поразки від «Чорноморця» 1:2, яка потім переросла в технічні 0:3 за вихід незаявленого гравця. Після цього команда не програвала. Підопічні Юрія Вірта здобули три перемоги та двічі зіграли внічию. У турнірній таблиці «Нива» посідає шосте місце.

Поєдинок пройде в Івано-Франківську на стадіоні «Рух». Початок матчу о 14:00. Трансляція буде доступна на YouTube-каналі ПФЛ.

Сергій Турчак Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 13 сiчня 2026, 18:45 0

Тренер вважає, що все пройшло не так, як йому хотілося