Метання молота. Кохан вийшов у фінал чемпіонату світу 2025 у Токіо

Український спортсмен у кваліфікації відправив снаряд на 77,33 метри

Українець Михайло Кохан вийшов до фіналу в метанні молота на чемпіонаті світу 2025 з легкої атлетики у Токіо.

У кваліфікації норматив становив 76,50 м. Кохан впорався з ним одразу в першій спробі - його результат склав 77,33 м.

Це дозволило йому достроково гарантувати собі місце у вирішальному раунді. Серед українських атлетів Кохан став єдиним, хто пробився до фіналу в ранковій сесії у третій змагальний день.

Результат Кохана став восьмим у відбірковому раунді. Лідером кваліфікації став канадець Ітан Кацберг (81.85 м), який єдиним метнув за 80 метрів. Несподіванкою стала невдача француза Яна Шоссінана, п'ятого номера світового рейтингу, який із результатом 75.46 м залишився 14-м і не пробився до фіналу.

Фінал ЧС у метанні молота серед чоловіків відбудеться 16 вересня о 15:00 за київським часом.

У фіналі змагатимуться: Ітан Кацберг (Канада), Павел Файдек (Польща), Мерлін Хуммель (Німеччина), Бенце Халас, Армін Сабадош, Даніель Раба (всі - Угорщина), Ельвінд Хенріксен, Томас Мардаль (обидва - Норвегія), Руді Вінклер, Трей Найт (обидва - США), Дензел Коменентія (Нідерланди), Михайло Кохан (Україна).

ВІДЕО. Вдала спроба Михайла Кохана у кваліфікації

Фотогалерея

Микола Степанов Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Теніс | 05 грудня 2025, 22:05 11

Слідкуйте за результатами українок на турнірах ITF цього тижня на Sport.ua

Коментарі