Схилимо голови. Зірковий стрітболіст поліг за Україну на Запоріжжі
Сергієві Федорову було 35 років
- 11 вересня 2025, 09:00
- |
- 11 вересня 2025, 10:26
- 1144
- 0
Щодня о 9 ранку українці вшановують пам'ять людей, чиє життя забрала російсько-українська війна. Сьогодні Sport.ua згадує зірку Української стрітбольної ліги і одного з головних популяризаторів вуличного баскетболу в нашій державі Сергія Федорова, який загинув у боях за Батьківщину рівно два роки тому, 11 вересня 2023 року, назавжди залишившись 35-річним.
Сергій родом з Запоріжжя. У спортивних колах він більше відомий як Фред - гравець Української стрітбольної ліги 3х3, у становленні якої і сам брав активну участь. Завдяки своєму таланту він став переможцем багатьох турнірів. У спортивній спільноті його пам'ятають, як дуже світлу, добру та надзвичайно позитивну людину.
Коли почалося повномасштабне вторгнення, Фред став на захист нашої країни, воював у найгарячіших точках. 11 вересня 2023 року, захищаючи свій дім на рідному Запорізькому напрямку Сергій Федоров загинув.