Віктор ЛЕОНЕНКО: «Я не буду звинувачувати Зінченка, але мене турбує інше»

Екс-гравець збірної України оцінив спірні моменти у матчі з Азербайджаном

У вівторок, 9 вересня, відбувся матч другого туру кваліфікації до ЧС-2026, в якому зустрілися збірні Азербайджану та України. Команди не зуміли визначити сильнішого - поєдинок завершився з рахунком 1:1.

Відомий екс-гравець «синьо-жовтих» Віктор Леоненко оцінив найбільш суперечливі епізоди цього поєдинку - в першому таймі арбітр не призначив пенальті після порушення на Ванаті, а в другій половині гри поставив 11-метровий удар в ворота України через гру рукою від Зінченка:

- Чи був пенальті на Ванаті?

- Я думаю, пенальті не дали, тому що Ванат схопився за обличчя. Він впав вчасно, тут молодець, але навіщо хапатися за обличчя?

- Що скажете про пенальті у наші ворота?

- 100% був, тому що у Зінченка чиста рука. Він що, воротар чи волейболіст, що руки вгору піднімає вище голови? Тут треба відзначити хлопця, який сидів за ВАР, і все побачив. Я не буду звинувачувати Зінченка в тому, що він привіз пенальті, таке буває, м'яч в руку потрапив. Але мене турбує інше. Ви бачили хоч один ривок блондина? Особисто я - ні.

- Чому Україна так слабо відіграла в нападі, індекс очікуваних голів (xG) всього 0,98?

- Я Азербайджан до цієї гри не бачив, але Ребров напевно ж дивився, вивчав. Збірна України могла грати навіть у три нападники. У нас залишилися тільки Ванат і Довбик, але можна було спокійно когось перевести з іншої позиції. З такою обороною Азербайджану це було б виправдано, - прокоментував Леоненко.

Микола Титюк Джерело: Спорт-Експрес Україна
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 05 грудня 2025, 15:19 0

Важливі події у всіх видах спорту спільно від Sport.ua та GGBET

Коментарі