Схилимо голови. Боєць-чемпіон повернувся боронити Україну з-за кордону

Три роки тому загинув чемпіон України з хортингу Вадим Дутко

Щодня о 9 ранку українці вшановують пам'ять людей, чиє життя забрала російсько-українська війна. Сьогодні Sport.ua згадує чемпіона України з хортингу Вадима Дутка, який перед повномасштабною війною встиг одружитися, виїхав з дружиною за кордон, але повернувся, щойно на нашу землю повномасштабно вторглися москалі. Щоб стати до зброї. Загинув Вадим Дутко рівно три роки тому, 7 вересня 2022 року, назавжди залишившись 23-річним.

Життєвий шлях і слід у спорті

Народився Вадим Дутко разом з братом-близнюком 18 травня 1999 року у селищі міського типу Дубище Луцького району на Волині. Після закінчення навчання юнак почав займатися спортом - бойовим хортингом. Вадим був чемпіоном України, неодноразово був призером всеукраїнських змагань.

У 2018 році Вадим разом з двома братами пішов на контрактну військову службу. Служив чоловік у 80 окремій десантно-штурмовій бригаді. Вже будучи військовослужбовцем, Вадим також брав участь у чемпіонаті з кросфіту серед команд Житомира, у відкритому кубку Львова з реґбі. У цих змаганнях також посідав призові місця.

Загибель

У перший день повномасштабного вторгнення чоловік був за тисячі кілометрів від України, але вирішив терміново повертатися, щоб обороняти Батьківщину. Вадим був командиром розвідувального відділення десантно-штурмового батальйону.

Загинув старший солдат Вадим Дудко у бою за Батьківщину 7 вересня 2022 року поблизу населеного пункту Максимівка Богодухівського району на Харківщині.

Родина

У Вадима залишилася дружина Олена, з якою у сімейних стосунках чоловік встиг пожити за кордоном всього півроку, троє братів, двоє з яких теж захищають Україну і сестра.

Бійця поховали з усіма військовими почестями у рідному селі Дубище.

Вшанування

За героїзм та мужність, виявлені під час бойових дiй, сумлінне і бездоганне служіння українському народові Вадима Дудка удостоїли нагороди «За мужність» III ступеня та медаллю «За військову службу Україні» (посмертно).

Іван Вербицький Sport.ua
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 05 грудня 2025, 05:02 3

Бельгієць хоче підсилення захисту