«Цього ніхто не очікував». Йожеф Сабо назвав головну проблему Динамо

Відомий тренер поділився думкою напередодні матчу чемпіонів України у Лізі Європи

21 серпня відбудеться перший матч четвертого кваліфікаційного раунду Ліги Європи, в якому зустрінуться «Маккабі» Тель-Авів та київське «Динамо».

Команди зіграють на стадіоні «TSC Arena» в сербському місті Бачка-Топола. Зустріч розпочнеться о 21:00 за київським часом. Відомий український тренер Йожеф Сабо прокоментував результати «біло-синіх» в єврокубках і назвав головну проблему команди - фахівець вважає, що в клубі дуже низький рівень гравців:

- Йожефе Йожефовичу, які ваші очікування від матчу «Маккабі» - «Динамо»?

- Враховуючи те, як «Динамо» виступає в єврокубках, то нічого хорошого я не чекаю. Звичайно, я вболіваю за команду, але, на жаль, кияни сьогодні не показують ту гру, яку від них чекають вболівальники. Від «Динамо» сьогодні залишилася тільки вивіска.

- Чи буде вважатися провалом, якщо ми не зможемо пройти «Маккабі», чи це просто наш рівень на сьогоднішній день?

- Провал вже стався, коли ми програли «Пафосу». Цього ніхто не очікував. Одна справа, якщо програти випадково, але «Динамо» вилетіло без шансів. Могли і більше пропустити. Мені навіть страшно дивитися на те, як грають сьогоднішні футболісти «біло-синіх». Суцільний брак, немає швидкості! Це не футбол.

- Хто винен у цьому? Це такий слабкий рівень футболістів або прорахунок тренерського штабу при підготовці до сезону?

- По-перше - це слабкий рівень футболістів. Так, можливо, у Шовковського немає того тренерського досвіду, щоб правильно готувати команду, але у нього і немає гравців високого рівня. Всі футболісти киян - це не рівень «Динамо». У команди зовсім немає руху, - впевнений Сабо.

Микола Титюк Джерело: Український футбол
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 05 грудня 2025, 07:02 1

З'явився момент одного з епізодів матчу з «Полтавою»

Коментарі