Трансфер 100-мільйонного форварда в Арсенал перебуває на межі зриву
РБ Лейпциг не захотів знижувати ціну на форварда Беньяміна Шешка
- 07 липня 2025, 09:43
- |
- 4620
- 1
Трансфер форварда німецького РБ Лейпциг та збірної Словенії Беньяміна Шешко в чемпіонат Англії перебуває на межі зриву. Про це повідомив авторитетний журналіст та інсайдер Флоріан Плеттенберг.
У послугах 22-річного футболіста зацікавлений лондонський «Арсенал», який був серйозно налаштований на перехід словенця, але все змінилося останніми днями.
«Каноніри» провели декілька раундів перемовин з німецьким клубом, але так і не зуміли знизити ціну на Шешко. РБ Лейпциг вимагає за перехід свого лідера 100 млн євро і не має наміру знижувати свої вимоги.
«Арсенал» вирішив відмовитися від цього трансферу, оскільки не готовий платити таку значну суму. Очікується, що керівництво англійського клубу спробує підписати іншого форварда, щоб підсилити атаку напередодні старту нового сезону.
Шешко провів 45 матчів в минулій кампанії, в яких забив 21 гол і віддав шість результативних передач. Контракт словенського форварда спливає у червні 2029 року. Орієнтовна вартість футболіста становить 70 млн євро.