Підготовка до нового сезону. Вісім футболістів залишили клуб Першої ліги
Максим Фещук розповів про кадрові втрати клубу «Фенікс-Маріуполь»
- 25 червня 2025, 12:48
- |
- 23 липня 2025, 14:47
- 6924
- 0
Головний тренер футбольного клубу «Фенікс-Маріуполь» Максим Фещук розповів про підготовку до нового сезону, а також кадрові втрати серед своїх підопічних:
- Команда вже розпочала підготовку до нового сезону і навіть провела контрольний матч.
- Так, ми зібралися 16 червня, з багатьма хлопцями ми вже попрощалися, а з деякими футболістами вже підписані контракти. У всіх футболістів команди були трудові угоди до кінця червня.
Мій період був ще такий, що я не тільки робив команду, але й вивчав футболістів, і за певними критеріями, і за поглядами на майбутнє функціонування команди і клубу. В підсумку прийняті рішення щодо гравців, з якими не були продовжені контракти. Тому вони будуть шукати інші варіанти, ми будемо запрошувати інших футболістів. Йде перегляд, процес не лише зборів, а й формування нової команди.
- Ви вже сказали, що багато гравців залишили «Фенікс-Маріуполь». А хто саме?
- Воротар Дмитро Панченко, захисники Владислав Дворовенко, Сергій Палюх, Артем Данилюк, півзахисники Сергій Машталір, Дмитро Рожко, Андрій Петрик, нападник Максим Гуменюк.
- Офіційно вже когось підписали?
- З тих футболістів, які знаходяться у нас у розташуванні, вже підписали контракти захисники Денис Балан з «Поділля» та Роман Білий з «Агробізнесу», - розповів Фещук.
За підсумками сезону 2024/25 «Фенікс-Маріуполь» посів 13-те місце у Групі вибування Першої ліги і уникнув вильоту в третій за силою дивізіон України. Головний тренер Фещук очолив команду напередодні відновлення другої частини чемпіонату.