Експерт назвав футболіста Динамо, який заслужив на виклик до збірної

Олег Федорчук не розуміє, чому Ребров проігнорував Дениса Попова

Український тренер і футбольний експерт Олег Федорчук вважає, що наставник національної команди Сергій Ребров помилився з вибором, коли проігнорував захисника київського «Динамо» Дениса Попова:

«Те, що Попова немає - дивне рішення Реброва. Попов - це лідер «Динамо» в обороні. Він хлопець, який має дуже хороші бійцівські якості, які потрібні цій збірній. У фіналі Кубка України він виклався на максимум і навіть більше.

Такими гравцями не розкидаються. Попов, як мінімум, кращий за Бондаря - ще одного чемпіона світу. Та я б і не сказав, що Денис у захисних діях Матвієнку поступається», - підсумував Федорчук.

У поточному сезоні Денис Попов провів 35 матчів у всіх турнірах, де відзначився двома забитими голами. Збірна України проведе два матчі на товариському турнірі в Канаді - 7 червня проти господарів, а 10 червня зустрінеться з Новою Зеландією.

Микола Титюк Джерело: Український футбол
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 21 січня 2026, 21:42 6

Поєдинок 7-го туру єврокубку завершився з рахунком 3:2 на користь азербайджанської команди

Коментарі