Кличку порадили провести прохідний бій напередодні титульного поєдинку
Сергій Дерев'янченко оцінив можливість повернення співвітчизника на ринг
- 12 лютого 2025, 11:12
- |
- 6169
- 0
Знаменитий український боксер Сергій Дерев'янченко прокоментував можливе повернення Володимира Кличка на ринг, а також порадив співвітчизнику спочатку провести один прохідний бій:
- Яка ваша думка про можливе повернення на ринг Володимира Кличка?
- Хм... Ну, я читав його слова про те, що він не буде боксувати, але при цьому він ніби каже, що не завершив. Тут незрозуміло.
Я бачив, що він тренується та спарингує. Він завжди виглядав підтягнуто та підтримував форму. Можливо, він дійсно вийде на ринг. Кличко сказав, що мріє побити рекорд Джорджа Формана й стати найстаршим чемпіоном світу.
Він вже дуже тривалий час не боксував. Тому особисто я думаю, що Кличку потрібен один прохідний бій, щоб відчути ринг. Потім можна провести й чемпіонську зустріч. Можливо, його зведуть з переможцем пари Даніель Дюбуа - Джозеф Паркер, які розіграють титул IBF, - вважає Дерев'янченко.