Хто в топі серед стрибунів? Підсумки командного чемпіонату України

Боротьба була запеклою

З 25 по 26 січня відбувався командний чемпіонат України у приміщенні, який проходив у Києві. Він зібрав легкоатлетів зі всієї країни.

У секторах для стрибків можна було побачити неймовірну та видовищну боротьбу.

У цій дисципліні перемогла досвідчена Ольга Корсун. Вона показала результат 6.30. Срібло у Діани Мирошніченко, яка повторила особистий рекорд - 6,26. А третє місце посіла Анна Глигало - 5,84.

У чоловіків переможцем став Данило Дубина - 7,77. Лише два сантиметри програв йому Нікіта Маслюк - 7,75. Третє місце у Андрія Шкабари - 7,54.

У чоловіків до останнього була гостра боротьба. Вище 5 метрів подолали Ілля Бобровник та Валентин Лобода. І вже на позначці 5,35 виявився переможець. Ним став Бобровник, а Лобода не взяв цю висоту, поїхавши з результатом 5,25. Бронзову нагороду здобув Олександр Онуфрієв - 4,95.

У жіночих змаганнях жінок лідерками були Марина Килипко та Ольга Бельченко. Вони обидві взяли 4,30, але Марина зробила це раніше - у першій спробі.

У стрибках у висоту переміг Дмитро Нікітін. Він показав найкращий результат поточного сезону - 2,24. Друге місце у Вадима Кравчука, який стрибнув на три сантиметри менше - 2,21. Третє місце посів Богдан Зміївський - 2,10.

У змаганнях жінок одразу три спортсменки взяли однакову висоту: Алевтина Дубіль, Анастасія Волкова та Лілія Клінцова. Вони троє показали 1,75. Тому довелося робити перестрибки. В них перемогу здобула Алевтина Дубіль, з результатом - 1,76, яка і виграла чемпіонат України. Анастасія та Лілія розділили другу сходинку.

«Насправді, результатом не дуже задоволена, бо очікувала на вищий показник, але загалом нормально. У цьому сезоні дуже хочу виконати Майстра спорту України і ще маю для цього можливість - чемпіонат України у лютому», - розповіла Алевтина Дубіль пресслужбі ФЛАУ.

Дмитро Гонтар Джерело: ФЛАУ
По темі:
Читайте нас в Telegram

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Футбол | 10 грудня 2025, 11:51 0

Наставник паризького клубу поділився очікуваннями перед матчем з «Атлетіком» в Лізі чемпіонів