ШИЩЕНКО: «Лише у другому таймі команда почала грати»

«Оболонь» поступилася львівським «Карпатам» у 11-му турі Української Прем'єр-ліги

Головний тренер «Оболоні» Сергій Шищенко прокоментував мінімальну поразку своєї команди від львівських «Карпат» (0:1) у матчі 11-го туру Прем'єр-ліги 26 жовтня.

«Команда змучена. Я незадоволений діями гравців. Відчуття дуже різні. Були різні тайми. У першому таймі «Карпати» забили і зруйнували наші плани. Ми багато помилялися, втрачали м'яч. Лише у другому таймі команда почала грати.

Ми хочемо перемагати. Зосереджуємося на чемпіонаті. У нас, звичайно ж, ще буде кубкова гра, і там ми теж хочемо перемогти, але повторюю - зосереджуємося на чемпіонаті», - прокоментував Шищенко.

Нагадаємо, що раніше Владислав Лупашко прокоментував перемогу своєї команди над «Оболонню».