Ключова статистика Ель-Класіко. Як Барселона шокувала Реал, відвантаживши 4

«Магія Фліка», дубль Левандовськи та наймолодший автор голу в історії Ель-Класіко – Ламін Ямал

У вражаючому матчі «Барселона» вразила своїх уболівальників, здобувши переконливу перемогу над «Реалом» у першому Класіко сезону з рахунком 4:0. Ця гра, що відбулася на «Сантьяго Бернабеу», стала показовою для обох команд. Ця перемога не лише підтвердила домінування «Барси» в Ла Лізі, а й продемонструвала відмінну гру ключових гравців

Ключові моменти матчу

- Роберт Левандовськи став героєм матчу, забивши два голи на 54-й та 56-й хвилинах.

- Ламін Ямал додав третій м'яч на 77-й хвилині, а Рафінья закріпив перемогу на 84-й хвилині.

Статистика матчу

Згідно з даними SofaScore, гра була досить інтенсивною:

Ця перемога стала важливим кроком для «Барселони» в боротьбі за титули в цьому сезоні, а також першою перемогою в Ель-Класіко для нового коуча «Барси» Гансі Фліка. Його команда показала здатність виступати на високому рівні, і їхня гра стала сигналом для конкурентів. «Реал» має над чим працювати, щоб повернутися в боротьбу за трофеї.