Перша ліга. Нічия у Чернівцях, перемога Металіста 1925

26 жовтня відбулися матчі 14-го туру Першої ліги України

26 жовтня відбулися два матчі 14 туру Першої ліги України.

У Чернівцях місцева «Буковина» приймала «Епіцентр» - матч закінчився з рахунком 1:1.

На 48-й хвилині господарі залишилися в меншості - форвард Максим Гірний отримав другу жовту картку. На цьому пригоди «Буковини» не закінчилися і через хвилину захисник команди Шинкаренко забив у свої ворота. На 67-й хвилині господарі зуміли відігратися завдяки забитому м'ячу Безуглого.

В іншому матчі цього туру зустрілися «Діназ Вишгород» та «Металіст 1925». Гості перемогли з рахунком 2:0.

У першому таймі Арі Моура відкрив рахунок - сталося це на 45-й хвилині. А вже на початку другого (52 хвилина) Борячук встановив остаточний рахунок.

Перша ліга України, 14 тур. 26 жовтня.

Буковина (Чернівці) - Епіцентр (Кам'янець-Подільський) - 1:1

Голи: Безуглий, 67 - Шинкаренко, 49 (авт.)

Діназ (Вишгород) - Металіст 1925 (Харків) - 0:2

Голи: Арі Моура, 45, Борячук, 52

Микола Титюк Sport.ua
По темі:

Футбол | 28 жовтня 2024, 05:05 5

Сьогодні познайомимося ближче з Мариною Луценко – дружиною польського голкіпера Барселони