Нічия для України. Результати плей-оф кваліфікації жіночого Євро-2025

Матч-відповідь між збірними України та Туреччини пройде 29 жовтня в Кишиневі

25 жовтня відбулися перші матчі першого раунду плей-оф відбору до чемпіонату Європи 2025 з футболу серед жінок.

Жіноча збірна України під керівництвом Володимира Пятенка у Стамбулі на арені «Есенлер» зустрічалася з командою Туреччини.

Українська збірна почала поєдинок ініціативно, і на 11-й хвилині Вероніка Андрухів мала шанс відкрити рахунок, але програла вихід сам на сам із кіпером Селдою Акгез. На 31-й хвилині Дар'я Апанащенко влучно пробила в дальній кут після невдалої гри турецького воротаря (1:0).

Після перерви команда Турціії активізувалися та зуміла відігратися. На 61-й хвилині Еліф Кескін пробила у протихід Катерині Самсон після передачі на дальню стійку. У підсумку зафіксована нічия (1:1).

Другий матч першого раунду плей-оф відбору Євро-2025 відбудеться 29 жовтня в Кишиневі на стадіоні «Зімбру».

Переможець протистояння між Україною та Туреччиною зіграє у вирішальному раунді кваліфікації проти Греції чи Бельгії (0:0 у першому матчі).