Андерлехт – Лудогорець – 2:0. Йовічевіч незадоволений суддями. Відео голів

Дивіться відеоогляд матчу 3-го туру Ліги Європи

У третьому турі Ліги Європи зіграли бельгійський «Андерлехт» та болгарський «Лудогорець», який тренує відомий українцям Ігор Йовічевіч. Матч відбувся 24 жовтня та завершився перемогою господарів з рахунком 2:0.

Вже на 30-й хвилині «Лудогорець» залишився у меншості - форвард Кайо Відаль отримав пряму червону картку. Через невдоволення суддівством було покарано й Йовічевіча, який отримав жовту прямо перед перервою.

У другому таймі «Андерлехту» вдалося двічі відзначитися у воротах суперника - забили Едозі на 67-й хвилині та Дреєр на 90+4.

Після цієї перемоги господарі розмістилися на третьому місці в турнірній таблиці та мають максимальні 9 балів. «Лудогорець» провалює Лігу Європи - команда набрала одне очко і йде на 33 позиції.