Тен Хаг виступив із заявою за підсумком матчу МЮ з Фенербахче в Лізі Європи

Наставник манкуніанців оцінив гру 3-го туру турніру

24 жовтня відбувся матч 3-го туру Ліги Європи, в якому англійський «Манчестер Юнайтед» зіграв на виїзді з «Фенербахче» внічию 1:1.

«Червоні дияволи» першими досягли успіху в матчі, але переможний результат не втримали, пропустивши гол у відповідь у дебюті другого тайму.

«Фенербахче» - дуже хороший клуб, з хорошими вболівальниками і кількома хорошими гравцями. Це був би дуже хороший фінал. Ми повинні були краще контролювати м'яч у першому таймі і забивати більше голів, але, чесно кажучи, вони також створили хороші моменти. Вони створили нам деякі проблеми. Це хороша команда з хорошим тренером. Однак ми хочемо перемогти. Ми хочемо перемагати в кожній грі», - заявив після фінального свистка головний тренер «МЮ» Ерік тен Хаг.

«Манчестер Юнайтед» у турнірній таблиці Ліги Європи посідає 22-ге місце, маючи три очки.

Раніше тен Хаг оцінив 14-ту позицію команди в турнірній таблиці Англійської Прем'єр-ліги.