122 медалі. Українські каратисти виграли командний залік турніру в Польщі

Престижні змагання відбулися у польському місті Бельсько-Бяла

Українські спортсмени виграли командний залік турніру Polish Open 2024 з карате.

На престижних змаганнях у польському місті Бельсько-Бяла спортсмени українських клубів здобули 122 нагороди (39 золотих, 32 срібних, 51 бронзову).

Україна очолила загальнокомандний рейтинг серед 32 країн учасниць.

Словаччина, що посіла другу сходинку рейтингу, здобула вдвічі менше нагород (61 медаль). Третє місце - у господарів турніру, польських каратистів (57 медалей).

До десятки найкращих клубів турніру потрапило 6 українських колективів. Київський клуб Champion посів друге місце, лише однією бронзою поступившись лідерством SSK Bratislava із Словаччини. На третій позиції - Leader Team з Чернівців.

Микола Степанов Джерело: Мінспорту України