Найкращий матч Мудрика у сезоні. Челсі з голом Михайла розбив греків в ЛК

«Челсі» розгромив «Панатінаїкос» у Лізі конференцій

24 жовтня пройшов матч 2-го туру Ліги конференцій 2024/25 між командами «Панатінаїкос» та «Челсі».

Поєдинок пройшов на Олімпійському стадіоні в Афінах. Лондонський клуб розбив суперника з рахунком 4:1.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У стартовому складі лондонського клубу зіграв український вінгер Михайло Мудрик. На 22-й хвилині відкрив рахунок у матчі Жоау Фелікс, який забив з передачі Мудрика. На 49-й хвилині українець забив сам! Цей гол став першим для Михайла у цьому сезоні. На 55-й Михайло оформив третю результативну дію у матчі, асистувавши на Фелікса. Голом за синіх з пенальті також відзначився Крістофер Нкунку.

«Панатінаїкос» награв на гол престижу - м'ячем відзначився ексгравець «Манчестер Юнайтед» Факундо Пельїстрі.

«Челсі» виграв два стартові матчі у ЛК, забивши вісім голів, у «Панатінаїкоса» поки одне очко. Наступний матч у єврокубку «сині» зіграють проти вірменського клубу «Ноа», матч відбудеться 7 листопада, у цей же день «Панатінаїкос» гратиме проти «Юргордена».