КОБІН: «ЛНЗ – одна з найагресивніших команд»

Підопічні Василя Кобіна поступилися у матчі 10-го туру

Головний тренер петровського «Інгульця» Василь Кобін прокоментував поразку свого клубу у виїзній грі проти ЛНЗ (0:2).

«Хочу привітати ЛНЗ з, можливо, заслуженою перемогою. Було два різні тайма. У першому таймі наша команда виглядала дуже слабко. Ми не робили тих речей, які награвали на тренуваннях. Плюс, мої гравці не змогли впоратися із тиском суперника. У другому таймі вже були справи кращі. Могли забивати, могли зрівнювати, але не вийшло. Можна сказати, що ЛНЗ свої моменти забив, а ми ні.

У нас є кадрові проблеми. Не було у нас центральних нападників. Понад два місяці був травмований Сітало. Ми намагаємося грати і виходити із будь-якого становища, але ще треба розуміти, що у інших команд теж є хороші гравці. ЛНЗ - одна з найагресивніших команд.

Ми намагаємося вижимати на полі по максимуму. І хочемо грати в атакувальний футбол, але поки треба приймати такі реалії», - сказав Кобін.

Нагадаємо, що у матчі 10-го туру черкаський ЛНЗ переграв «Інгулець» із Петрового.

Олександр Сільченко Sport.ua
По темі:

Футбол | 20 жовтня 2024, 03:11 1

Чаплі перемогли Нью-Інгленд Революшн 6:2, Сергій Кривцов залишився на лаві запасних