Іспанія. Барселонський трилер останніх хвилин, перемога суперника ХІТа

Завершилися два матчі другого туру чемпіонату Іспанії з футзалу

Сьогодні, 18 жовтня, двома матчами розпочався другий тур в іспанській футзальній Прімері 2024/25.

Трилером на останніх хвилинах завершився домашній матч каталонської «Барселони» проти кастильсько-ламанчського «Мансанаресу». Гості в середині першого тайму повели у рахунку після голу Альваро Лопеса і спокійно впоралися з атаками господарів. Але лише до другої половини другого тайму, яка почалася влучним ударом Мамаду Туре. А за кілька хвилин вела вже «Барселона» - відзначився Антоніо Перес. Даніель Гарсія за хвилину до фінальної сирени зрівняв рахунок, і матч йшов до нічиєї. Але на останній секунді в останній атаці Перес таки приніс каталонському клубу перемогу в цьому матчі.

У паралельному матчі суперник українського «ХІТа» у Лізі чемпіонів мурсійська «Картахена» вдома спокійно переграла арагонську «Салу 10» із Сарагоси. Пабло Рамірес одразу вивів господарів уперед і після цього вони контролювали перебіг гри. А в середині другого тайму спочатку Хесус Іскердо подвоїв перевагу «мелонерос», а за хвилину Томаз встановив остаточний рахунок зустрічі - 3:0 на користь «Картахени».