Британський легкоатлет помер у віці 28 років

Пішов з життя Роббі Фіцгіббон

Британський бігун на середні дистанції Роббі Фіцгіббон помер у віці 28 років.

Фіцгіббон приєднався до легкоатлетичного клубу «Брайтон-Фінікс» у віці 12 років, а 2015 року, коли йому було 18, він виграв титул англійської середньої школи на дистанції 1500 метрів. Незабаром після цього він посів п'яте місце на чемпіонаті Європи. У старшій категорії він кілька разів представляв Велику Британію на міжнародних змаганнях, а також стартував на кількох заходах Діамантової ліги.

Його останньою появою на міжнародній арені став чемпіонат Європи у закритих приміщеннях у Глазго у 2019 році. Потім він отримав серйозну травму кісточки, яка завадила йому брати участь у змаганнях найвищого рівня.

Фіцгіббон оголосив раніше цього року, що два роки тому у нього було діагностовано психічне захворювання.

Перед смертю він готувався пробігти Брайтонський марафон наступного року, щоб зібрати гроші для благодійної організації Mind, яка займається питаннями психічного здоров'я.

Павло Павленко Джерело: Sky News