Україна U-19 програла Нідерландам U-18 у турнірі чотирьох в Іспанії

Українська команда зіграє у матчі за третє місце з командою Англії

11 жовтня юнацька збірна України U-19 (футболісти не старші 2006 р.н.), готуючись до кваліфікації Євро-2025 U-19, стартувала на турнірі за участі чотирьох команд у Марбельї.

Змагання проходять за олімпійською системою. Три збірні, суперники України, мають у заявці гравців вікової категорії U-18. У першому півфіналі Швеція перемогла Англію (2:0). Далі зустрілися Україна та Нідерланди.

Перший тайм пройшов у гострій боротьбі. Могли відзначитися Гусол, Пономаренко, Дикий, а Шевченко взагалі мав стовідсотковий момент, коли після передачі Коробова вийшов сам-на-сам із воротарем, але пробив повз стійку. У суперників найактивнішим був Багаті, непогані нагоди забити мали Ель-Хармуз і Клюйверт. Обидва голкіпери, Хані і Суркіс, діяли надійно.

По перерві активними були обидві команди, однак святкувати успіх вдалося нідерландцям. На 78-й хвилині ван ден Берг ефектно пробив із 15 метрів у дальній кут. Гра завершилася з рахунком 1:0 на користь Нідерландів.

14 жовтня о 14:30 Україна зіграє в матчі за третє місце з Англією, а о 12:30 за головний приз посперечаються Швеція та Нідерланди.