Олександр БАБИЧ: «Тренерський штаб забив гол»

Наставник «моряків» проаналізував переможний результат

Головний тренер одеського «Чорноморця» Олександр Бабич підбив підсумки матчу 9-го туру УПЛ з київською «Оболонню» (1:0).

«Радує те, що кожен матч у другому таймі ми додаємо та створюємо моменти. Перший тайм не вдався нам - це я можу взяти на себе, бо грали трохи іншу схему. Сира вона ще для нас. Планували більше пресингувати у цій схемі, але «Оболонь» дуже добре використала чисельну перевагу у другій зоні, де наші гравці не встигали перебудуватись.

У другому таймі ми вже більше грали на м'ячі, більше атакували та створювали моменти. Головні цифри - на табло. Якщо не помиляюся, Шевцов першим торканням забив. Він вперше торкнувся м'яча в цьому моменті. Вийшов на заміну - дві хвилини. Можна сказати, що тренерський штаб забив гол», - сказав Бабич.

На даний момент «Чорноморець» посідає дев'яте місце у турнірній таблиці УПЛ, набравши 10 очок.

Павло Павленко Джерело: УПЛ-ТБ