Сергій ШИЩЕНКО: «Я просто у захваті від своєї команди»

Наставник «пивоварів» знайшов позитив у поразці

Головний тренер київської «Оболоні» Сергій Шищенко прокоментував матч 9-го туру УПЛ з одеським «Чорноморцем» (0:1).

Дуже потужний перший тайм. Ми запропонували такий темп «Чорноморцю», що я просто захоплений своєю командою, як ми провели перший тайм. Реалізація була не на нашу користь.

Другий тайм був не за нашим сценарієм, тому що «Чорноморець» перебудувався і одна помилка призвела до того, що ми впустили цю гру. Одна помилка - наші два гравці не розібралися з епізодом, коли м'яч був угорі.

«Чорноморець» грав дуже добре у простір і ми втратили гравця одеситів у штрафному майданчику - гол.

Розбиратимемося, аналізуватимемо, але я вдячний хлопцям за гру, за потужний перший тайм. Вже дві гри поспіль у нас потужні перші тайми, потужна гра, і я вважаю, що ця поразка нас зробить ще сильнішими», - сказав Шищенко.

Наразі «Оболонь» посідає 15-те місце у турнірній таблиці УПЛ, набравши п'ять очок у дев'яти матчах.

Павло Павленко Джерело: УПЛ-ТБ