Ман Сіті повторив у ЛЧ історичний рекорд Манчестер Юнайтед

«Містяни» за крок від нового абсолютного досягнення

1 жовтня в матчі 2-го туру Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті» здобув велику перемогу з рахунком 4:0 над «Слованом» Братислава.

«Містяни» подовжили свою безпрограшну серію в турнірі до 25 матчів і повторили рекордний показник «Манчестер Юнайтед», який був встановлений у період з вересня 2007 року по травень 2009-го.

Остання поразка «Ман Сіті» в чемпіонському євротурнірі датована сезоном-2021/2022, коли в півфіналі «Реал» виявився сильнішим із рахунком 3:1. Після цього команда Жузепа Гвардіоли здобула 17 перемог і вісім разів зіграла внічию.

У попередньому сезоні «містяни» вибули з Ліги чемпіонів у чвертьфіналі після двох нічиїх із «Реалом» і поразки по пенальті в другому поєдинку.

23 жовтня в 3-му турі Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті» прийме вдома «Спарту» Прага.

Юрій Остроумов Джерело: The Analyst