Жорстке побиття Фліка і Ко. Барселона програла перший матч у Ла Лізі

Каталонці програли «Осасуні» 2:4

У суботу, 28 вересня, відбувся матч 8-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, в якому зіграли «Осасуна» та «Барселона».

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Гра пройшла на стадіоні «Естадіо Ель Садар», який знаходиться у Памплоні. «Барса» зазнала сенсаційної поразки з рахунком 2:4.

Гості програли перший тайм 0:2. У другому таймі Пау Віктор відквитав один м'яч для каталонців, але потім «Осасуна» відповіла ще двома голами і довела рахунок до розгромного. Врятував «синьо-гранатових» від розгрому Ламін Ямал на 90-й хвилині матчу.

«Барса» програла перший матч у цьому сезоні Ла Ліги. До цього каталонці виграли усі сім матчів.

Ла Ліга. 8-й тур, 28 вересня.

Осасуна - Барселона - 4:2
Голи: Будімір, 18, 72, Сарагоса, 28, Бретонс, 85 - Віктор, 53, Ямал, 90.

Осасуна: Еррера, Хуан Крус (Еррандо, 84), Бойомо, Катена, Аресо (Відаль, 84), Орос, Торро, Ібаньєс, Рубен Гарсія (Пенья, 59), Сарагоса (Бретонес, 77), Будимир (Рауль Гарсія, 77).

Барселона: Пенья, Мартін (Бальде, 70), Кубарсі, Домінгес (Форт, 85), Кунде, Ерік Гарсія, Педрі, Торре (Рафінья, 59), Віктор (Ямал, 59), Левандовськи (Касадо, 70), Ферран Торрес.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ЛА ЛІГИ

Дмитро Олійник Sport.ua
По темі:

Футбол | 28 вересня 2024, 09:45 82

Олексій Сливченко наполягає, що з таким підходом до справи шансів на чемпіонство «гірники» не мають