Стали відомі оцінки двох українців за матчі 6-го туру АПЛ 2024/25

Команда Віталія Миколенка у своєму матчі перемогла, а клуб Єгора Ярмолюка зіграв унічию

28 вересня відбулися матчі 6-го туру Англійської Прем'єр-ліги сезону 2024/25.

«Евертон» (Віталій Миколенко) переміг «Крістал Пелес» із рахунком 2:1. За «ірисок» дублем відзначився Двайт Макніл, а у «орлів» результативного удару завдав Марк Гуехі. Також сьогодні «Брентфорд» (Єгор Ярмолюк) зіграв унічию з «Вест Хемом» - 1:1. Гравець «Брентфорда» Бріан Мбемо відкрив рахунок на першій хвилині, а Томаш Соучек («Вест Хем») його зрівняв на 54-й.

Миколенко розпочав гру проти «Крістал Пелес» із перших хвилин і провів увесь матч. WhoScored поставив лівому захиснику оцінку 6.7.

Ярмолюк у грі проти «Вест Хема» увійшов у гру на 60-й хвилині й встиг отримати жовту картку. WhoScored оцінив Єгора у 6.2.