ПУШИЧ: «Неймовірно, що зіграли внічию, маючи таку перевагу»

Головний тренер донецького Шахтаря прокоментував поєдинок із Вересом

Головний тренер донецького Шахтаря Маріно Пушич прокоментував нічийний поєдинок 8-го туру УПЛ проти рівненського Вереса (1:1):

«Ми повністю домінували у грі. І це неймовірно, що ми зіграли внічию, маючи таку перевагу. Ми створили достатньо шансів, щоб заслуговувати на перемогу. Ми повинні були забивати щонайменше двічі. А, можливо, і більше.

Можливо, ми недостатньо багато створили до перерви. Один-два непогані моменти. В першому таймі нам дещо бракувало також якості в завершальній стадії. Але другий тайм ми відіграли на значно якіснішому рівні.

Коли втрачаєш очки - ти завжди розчарований. Але на цьому чемпіонська гонка точно не завершиться. Інші команди теж втрачатимуть свої очки.

Щодо атмосфери на стадіоні - це і є футбол. Дуже приємно, що так багато людей прийшло підтримати обидві команди. Бути частиною цього матчу - було неймовірно. Сподіваюся, з часом ми повернемося до того, що на кожному матчі зможуть збиратися багато вболівальників».

Микола Степанов Джерело: ФК Верес
По темі:

Футбол | 27 вересня 2024, 22:45 26

Олексій Сливченко наполягає, що з таким підходом до справи шансів на чемпіонство «гірники» не мають