Дублі Левандовськи та Рафіньї. Барселона познущалася з Вільярреала – 5:1!

Ще один м'яч за каталонців оформив Пабло Торре, але у Барси є втрата – тер Штеген

22 вересня відбувся матч 6-го туру Ла Ліги 2024/25 між командами Вільярреал та Барселона.

Поєдинок відбувся на стадіоні Кераміка. Гра завершилася з рахунком 5:1 на користь каталонців.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

Голами за синьо-гранатових відзначилися Роберт Левандовськи (дубль), Рафінья (дубль) та Пабло Торре. Роберт міг оформити хет-трик, але на 66-й хвилині не зумів реалізувати пенальті.

Єдиний м'яч у господарів забив Айозе Перес. Також рефері двічі скасував голи жовтої субмарини через офсайди.

Наприкінці першого тайму Фліку довелося замінити голкіпера команди Марка-Андре тер Штегена. Німецький воротар отримав травму коліна та може пропустити весь сезон.

Після 6 турів чемпіонату Іспанії у Барселони 18 очок із 18 можливих і перше місце. Вільярреал з 11 пунктами знаходиться на 5-й позиції.