«Можна зробити знижку». Легенда Шахтаря оцінив нічию з Болоньєю

Віктор Грачов вважає, що гра могла піти за іншим сценарієм

Легендарний ексгравець донецького «Шахтаря» Віктор Грачов прокоментував нічию в матчі 1-го туру основного етапу Ліги чемпіонів проти італійської «Болоньї» (0:0):

«Гра могла б піти за іншим сценарієм. Був би інший настрій, натхнення на 85 хвилин матчу, що залишилися. Я вважаю, «Шахтар» грав із командою середнього рівня, яку можна було б обігравати. Якщо брати за моментами, то в «гірників» не було явних гольових, а ось господарі мали шанс забити на 52-й хвилині, але здорово виручив Різник.

Могло бути й 1:0 на користь італійців, і тоді сум для «Шахтаря», який грав більше на нічию, більше оборонявся, і загалом гра давалася важкувато. Можна зробити знижку, що це була перша гра в Лізі чемпіонів, і добре, що попалася «Болонья», середняк чемпіонату Італії».

Дмитро Вербинський Джерело: UA-Football