Вінченцо ІТАЛЬЯНО: Добре, що Скорупський потягнув пенальті, інакше гра б...

Головний тренер Болоньї прокоментував матч 1-го туру ЛЧ проти Шахтаря (0:0)

18 вересня відбувся матч 1-го туру Ліги чемпіонів 2024/25 між командами Болонья та Шахтар.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі live в Telegram Sport.ua

Поєдинок відбувся на стадіоні господарів Ренато Даль-Ара. Гра завершилась із рахунком 0:0.

Після завершення зустрічі головний тренер італійського колективу Вінченцо Італьяно прокоментував результат матчу:

«Ми мали шанси, ми зіграли так, як хотіли, у цьому дебюті Ліги чемпіонів. Добре, що Скорупський потягнув пенальті, інакше гра повністю змінилася б. Я дякую хлопцям за гарну гру.

Нам потрібно рости та вдосконалюватись в останній третині. Нам також потрібно більше використати стандартні ситуації. Хлопці трішки шкодують, тому що це гра, в якій ми могли б набрати всі три очки. Шахтар багато переміщає м'яч біля своїх воріт, вони ризикують і ми могли б краще зіграти з високим пресингом».

Капітан Болоньї Ріккардо Орсоліні:

«Це були великі емоції після кількох хвилин початкової напруги, бо це була перша моя гра в Лізі чемпіонів. Потім ми спробували грати, але ми знали, що перед нами суперники, які одразу ж завдали нам неприємностей. Наприкінці першого тайму тренер привітав нас. Ми задоволені очком».

Відеоогляд матчу Болонья - Шахтар (0:0):