ДЕ РОССІ: «Довбик провів відмінний матч. Він не розповідав мені про травму»

Головний тренер Роми прокоментував забитий м'яч Артема у ворота Дженоа

15 вересня відбувся матч 4-го туру Серії А 2024/25 між командами Дженоа та Рома. Поєдинок пройшов на стадіоні Луїджі Ферраріс у Генуї. Гра завершилась із рахунком 1:1.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Єдиний у складі вовків на 37 хвилині забив український форвард Артем Довбик. Для українця це перший м'яч у складі римлян.

Після завершення зустрічі головний тренер Роми Даніеле Де Россі коротко прокоментував забитий м'яч Довбика:

«Довбик провів відмінний матч, я намагався наблизити до нього більше людей. Він не розповідав мені про травму, він просто здавався втомленим. Другий тайм - це прикрість, тому що ми провели відмінний матч з погляду кількості моментів.

Чи був пенальті на Дибалі? Я ще раз подивився відеоповтор, який чітко показує, що так. Цього разу рішення арбітра було таким, можливо, наступний винагородить нас», - сказав де Россі.

Відеоогляд матчу Дженоа - Рома - 1:1

Данііл Агарков Джерело: Tuttomercatoweb