Жіноча збірна України програла Італії та втратила шанси на медалі Євроліги

Суперфінал Євроліги-2024 проходить в італійському місті Альгеро

Жіноча збірна України з пляжного футболу провела другий поєдинок у Суперфіналі Євроліги-2024, що проходить в італійському місті Альгеро.

Днем раніше підопічні Юрія Клименка в напруженій боротьбі поступилися Португалії (3:4), а тепер суперником були господарки змагань - команда Італії.

У першому періоді, незважаючи на відсутність свого лідера Юлії Костюк, що пропускала матч через дискваліфікацію, українки володіли ініціативою. Наші дівчата завдали кількох небезпечних ударів по воротах суперниць, але на місці була кіпер збірної Італії. Натомість чи не єдина небезпечна атака італійок завершилася голом - ударом бісіклетою відзначилася Дебора Натічіоні.

Друга 12-хвилинка стала продовженням першої. Українська команда атакувала більше, однак м'яч у ворота не йшов. Найкращий момент втратила Ірина Бавзенюк, яка залишилася перед порожніми воротами, але не зуміла спрямувати м'яч у сітку.

У заключному періоді точилася жорстка боротьба, але захист явно переважав напад. Відігратися українській команді не вдалося - 0:1. Підопічні Юрія Клименка втратили всі шанси поборотися за медалі Євроліги й будуть змагатися за 5-8 місця.

Наступний матч на турнірі жіноча збірна України зіграє 13 вересня о 11:15 із Чехією.