«Нам не дали». Капітан Кривбаса висловився про догравання матчу з Шахтарем

Дмитро Хомченовський стверджує, що команда була готова дограти поєдинок

Півзахисник «Кривбаса» Дмитро Хомченовський висловився про перенесений матч 5-го туру Української Прем'єр-ліги між криворізьким клубом та донецьким «Шахтарем»:

«Ми були готові догравати матч. Як після закінчення повітряної тривоги в день поєдинку, але нам не дали цього зробити; так і 25 вересня, але «Шахтар» послався на напружений графік і не погодився на цю дату. Просто нагадаю, що ми закінчили гру з «Бетісом» вже в п'ятницю за українським часом, весь день були в дорозі і приїхали до Кривого Рогу після опівночі в суботу. А вже наступного дня вийшли на гру з «гірниками».

Нагадаємо, проведення матчу «Кривбас» - «Шахтар» було заплановане на 1 вересня 2024 року. Гра розпочалася о 18:00 за київським часом, але на 50-й хвилині за рахунку 1:0 на користь «гірників» (гол забив Степаненко) поєдинок довелося перервати через повітряну тривогу. Згодом було ухвалене рішення про догравання матчу в іншу дату.

Дмитро Вербинський Джерело: ФК Кривбас