82 нагороди! Україна посіла на Паралімпіаді 7-ме місце у медальному заліку

До топ-3 на Паралімпійських іграх увійшли: Китай, Великобританія та США

Завершилися змагання Паралімпійських ігор 2024 в Парижі, столиці Франції.

Всі найяскравіші моменти доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Розіграно всі 549 комплектів медалей. 85 країн вибороли хоча б одну нагороду, 67 команд мають в активі щонайменше одну золоту медаль.

У збірної України в активі - 82 нагороди (22 золоті, 28 срібних, 32 бронзові). Синьо-жовта команда посіла 7-ме місце у медальному заліку, випередивши Францію, господаря змагань.

Найуспішнішими українськими паралімпійцями стали: плавці Андрій Трусов (2 золота та 3 срібла), Ярослав Денисенко (2 золота, 1 бронза), легкоатлет Ігор Цвєтов (дві перемоги на дистанціях 100 м та 200 м).

За загальною кількістю медалей українська команда увійшла до п'ятірки найкращих - більше взяли: Китай (220), Великобританія (124), США (105), Бразилія (89).

У медальному заліку переможцем став Китай (94-76-50), до топ-5 також увійшли: Великобританія (49-44-31, США (36-42-27), Нідерланди (27-17-12), Бразилія (25-26-38).

В останній день змагань, 8 вересня, скарбничку української збірної поповнили наступні спортсмени.

Теніс | 08 вересня 2024, 01:15 16

Аріна Соболенко переграла Джессіку Пегулу та виграла трофей американського мейджора