Жіноча збірна України програла Польщі у стартовому матчі Євроліги-2024

Матч закінчився перемогою збірної Польщі з рахунком 3:1

Жіноча збірна України з пляжного футболу стартувала на етапі Євроліги-2024, що проходить у португальському місті Назаре.

У своєму стартовому поєдинку на престижному турнірі підопічні Юрія Клименка зустрілися зі збірною Польщі. У першому періоді суперниці зуміли відкрити рахунок. На 7-й хвилині Дагмара Сушкевич розписалася в воротах українок.

У другому періоді на 16-й хвилині Дагмара Швіт подвоїла перевагу польської команди. Однак за дві хвилини українки зусиллями Олександри Скибіної змогли скоротити відставання - 1:2.

У заключному періоді крапку в зустрічі поставила Юстина Матусяк. 1:3 - поразка української команди.

Наступний матч на турнірі жіноча збірна України зіграє 31 серпня з Португалією. Згідно з набраними на цьому етапі очками збірні сформують групи на Суперфінал Євроліги-2024 в італійському Альгеро, що відбудеться 10-15 вересня.