Жіноча збірна України U-18 програла Китаю у чвертьфіналі ЧС 3x3

Перемогу на ЧС-2024 U-18 здобула команда США, яка здолала Японію у фіналі

Жіноча збірна України U-18 зазнала поразки у чвертьфіналі чемпіонату світу U-18 з баскетболу 3х3, що пройшов в угорському Дебрецені.

Збірна України з рахунком 16:20 поступилась команді Китаю. Суперниці лідирували в рахунку протягом матчу і не дозволили українській команді зробити камбек наприкінці гри.

Еліна Синякова стала найрезультативнішою у складі української збірної, набравши 8 очок з трисекундної зони.

Жіноча команда завершила виступ на чемпіонаті світу, не подолавши перший раунд плей-оф. Вигравши всі матчі групового раунду, збірна України в чвертьфінальній грі зазнала своєї першої поразки на світовій першості, яка завершила шлях української збірної на турнірі в Дебрецені.

Перемогу на ЧС-2024 U-18 здобула команда США, яка здолала Японію в фіналі (21:19). Бронзу отримала збірна Китаю після перемоги над Німеччиною (21:17) у грі за третє місце.