Мудрик заробив пенальті. Челсі програв у Швейцарії, але вийшов у основу ЛК

У Лізі конференцій Серветт виграв у синіх 2:1, але цього замало

Увечері 29 серпня відбувся матч-відповідь 4-го раунду кваліфікації Ліги конференцій 2024/25.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

На стадіоні Стад де Женев у швейцарській Женеві місцевий клуб Серветт обіграв лондонський Челсі з рахунком 2:1.

Проте в основний раунд ЛК пройшов Челсі, оскільки у першому матчі лондонський клуб здобув перемогу в два м'ячі (2:0).

Український вінгер синіх Михайло Мудрик вийшов у основі та був замінений на 73-й хвилині. Українець у першому таймі заробив пенальті, який реалізував Крістофер Нкунку. Господарі поля потім забили два голи, але цього виявилося замало.

Челсі дізнається суперників в основі Ліги конференцій під час жеребкування, яке пройде 30 серпня в Монако.

🏆 Ліга конференцій Q4

4-й раунд. Матч-відповідь. 29 серпня

Серветт (Швейцарія) - Челсі (Англія) - 2:1 (перший матч - 0:2)

Голи: Гійємено, 32, Кривеллі, 72 - Нкунку, 14 (пен)

Фотогалерея

Микола Степанов Sport.ua
По темі:

Футбол | 30 серпня 2024, 03:20 0

У киян поки що нуль у графі перемог, а луганська команда жодного разу цього сезону не грала внічию