Гра з 9 шайбами. Збірна України провела матч з Угорщиною

Команди провели спаринг у Будапешті

Збірна України з хокею провела другий та останній контрольний матч перед стартом фіналу відбору на Олімпіаду-2026. Зустріч з Угорщиною завершилася з рахунком 6:3 на користь команди Дмитра Христича.

Українські хокеїсти, маючи перевагу, реалізували свої моменти у другому періоді, закинувши три шайби. У заключній 20-хвилинці Україна забила ще двічі, але потім розслабилася і дозволила противнику тричі за чотири хвилини впоратися з Богданом Дяченком.

Відзначимо дубль форварда Станіслава Садовікова, а також три очки Євгена Фадєєва.

З 29 серпня по 1 вересня Україна у Ризі зіграє проти Франції, Латвії та Словенії за одну путівку на Олімпіаду.

Контрольний матч

Угорщина - Україна 3:6 (0:0, 0:3, 3:3)

Шайби: 26:31 Садовіков (Ворона, Фадєєв) - 0:1, 26:59 Чердак (Андрейків, Денискін) - 0:2, 35:38 Пересунько (Чолач, Трахт - більш) - 0:3, 46:03 Садовіков (Фадєєв, Лялька - більш) - 0:4, 48:02 Бородай - 0:5, 51:58 Шонгот - 1:5, 52:51 Галло (Хорват) - 2:5, 55:48 Варга (Ерделі - більш) - 3:5, 57:18 Денискін (Фадєєв - порожні ворота) - 3:6

Воротарі: Баліж - Дяченко