Фіаско Шахтаря, Карпати виграли Суперкубок, Усик подарував пояс WBC

Головні новини за 24 серпня на Sport.ua

Пропонуємо ознайомитись з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за суботу, 24 серпня.

1А. Чемпіонське фіаско. Хет-трик Філіппова допоміг Олександрії розбити Шахтар. Команда Пушича вигравала 2:0 станом на початок 26 хвилини

1В. Олександрія - Шахтар - 4:3. Сенсаційна поразка гірників. Відео голів. 24 серпня відбувається матч 4-го туру УПЛ

2. Уперше в історії. Карпати - володарки Суперкубку України з гандболу. Ужгородська команда з рекордом по пенальті обіграла «Галичанку»

3. Усик зробив неосподіваний подарунок Зеленському. Він відібрав його у Ф'юрі. Олександр подарував президенту України пояс WBC

4. Жіноча збірна України програла у чвертьфіналі чемпіонату Європи 3x3. Українська команда поступилася команді Іспанії з рахунком 15:18

5А. Трубін зіграв на нуль. Бенфіка взяла три очки у Португалії. Орли ділять 4-7 місця у Португалії з 6 очками з 9 можливих

5В. Арсенал виграв матч, двічі забивши Астон Віллі. Зінченко залишився у запасі. Голи за канонірів у другому таймі забили Леандро Троссард та Томас Партей

5С. Перемога Ман Сіті з хет-триком Холанда, ще один провал Евертона Миколенка. Невдалий старт для команди українського захисника

6А. Гол на 90+5. Брайтон обіграв Манчестер Юнайтед. МЮ упустив нічию в матчі АПЛ

6В. Ямал і Левандовськи. Барселона взяла три очки у матчі з Атлетіком Більбао. Після двох турів «Барселона» із 6 очками ділить лідерство із «Сельтою»

6С. Дженоа обіграв Монцу. Маліновський вийшов на заміну та отримав гірчичник. Єдиний гол на 45+7 хвилині для гостей забив Андреа Пінамонті

6D. Дубль Суареса. Інтер Маямі у меншості втримав перемогу над Цинциннаті. Сергій Кривцов вийшов на поле у ​​доданий час

7. Вуельта. Друга перемога Рогліча. Словенець відіграв майже хвилину у Бена О'Коннора

8. Норріс б'є Ферстаппена у боротьбі за поул Гран-прі Нідерландів. Ландо видав класне фінальне коло

9. Відомий український боксер дивно висловився про прапор України. Дмитро Митрофанов вважає, що насправді прапор України жовто-блакитний

10. Реал, Флорентіно Перес та проект Галактікос 3.0. Мадридський клуб не зупиняється у спробах стати ще кращим. Але чи принесе ця стратегія успіх?