Мбаппе на голодному пайку. Реал втратив очки у матчі проти Мальорки

Матч 1-го туру Ла Ліги завершився внічию з рахунком 1:1

18 серпня пройшов матч 1-го туру Ла Ліги між командами Мальорка та Реал Мадрид (1:1).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

Команди зустрічались на стадіоні Майорка-Сон-Муа у місті Пальма-де-Майорка.

На 13-й хвилині бразилець Родріго чудовим ударом забезпечив Реалу перевагу у першому таймі (1:0). На 53-й хвилині Ведат Мурікі ударом головою після кутового зрівняв рахунок для господарів поля (1:1).

Зірковий форвард Реала Кіліан Мбаппе відзначитися не зумів. Український голкіпер галактикос Андрій Лунін залишився в резерві, а ворота мадридського клубу захищав Тібо Куртуа

Матч завершився внічию (1:1), чемпіон Іспанії втратив очки у першому турі.