Пасіч побачив перед собою жовту картку.

12 серпня о 17:05 Юрій Остроумов
73'

ГОООЛ!!!

0:2! Безерра! Нападник гостей реалізував момент, коли зміг з позиції правого інсайда вирватися на оперативній простріл - пробив та влучив через рикошет від Дайко.

12 серпня о 17:04 Юрій Остроумов
70'

Господарі діють якось беззмістовно.

12 серпня о 17:03 Юрій Остроумов
68'

Гравці ЛНЗ більше контролюють м'яч та організовують свої атаки. Гості у захисті.

12 серпня о 17:02 Юрій Остроумов
65'

Замени у Олександрії

Кампос замість Кравченка та Смирний замість Шостака.

12 серпня о 16:56 Юрій Остроумов
64'

Замени у ЛНЗ

Молло замість Ейнела.

12 серпня о 16:55 Юрій Остроумов
64'

Момент у Олександрії

Філіппов пробив з розвороту - неточно.

12 серпня о 16:52 Юрій Остроумов
61'

Безерра побачив жовту картку за симуляцію.

12 серпня о 16:48 Юрій Остроумов
58'

ГООООЛ

0:1! Ковалець! Гості впевнено разіграли кутовий на правому фланзі. Пішов навіс у вратарську площину, на який вчасно відгукнувся Ковалець.

12 серпня о 16:46 Юрій Остроумов
55'

Черговий навіс з кута поля у ЛНЗ - без завершення. В чергове.

12 серпня о 16:45 Юрій Остроумов
54'

Момент для ЛНЗ

Штрафний для ЛНЗ. Ассінор пробив головою над поперечиною після навісу зі стандарту. Небезпечно.

12 серпня о 16:42 Юрій Остроумов
51'

Філіппов не влучає у пустий дальній правий кут воріт ЛНЗ. Пробивав він метрів з 15.

12 серпня о 16:41 Юрій Остроумов
50'

Навіс з кута поля від Олійника знайшов Дайко, який пробив головою - неточно. Для статистики удар.

12 серпня о 16:40 Юрій Остроумов
47'

М'яч більше у гравців ЛНЗ, які розгортають свої атаки достатньо спокійно.

12 серпня о 16:37 Юрій Остроумов

Розпочався другий тайм

12 серпня о 16:22 Юрій Остроумов

Перший тайм завершено

45' +2

Штрафний для гостей. Пішов навіс до воріт ЛНЗ, але без продовження та м'яч прийшов до рук Кучеренка.

12 серпня о 16:18 Юрій Остроумов
45'

Додано три хвилини.

44'

Філіппов перед воротами господарів отримав можливість для удару з 14 метрів та одразу пробив - вийшло неточно.

12 серпня о 16:14 Юрій Остроумов
41'

Команди під завісу тайму помітно додають.

12 серпня о 16:13 Юрій Остроумов
39'

Кучеренко рятує ЛНЗ після того, як Ковалець підправив політ м'яча після ефектного удару ножицями у виконанні Шулянського.

12 серпня о 16:10 Юрій Остроумов
36'

Момент у ЛНЗ

Єрмаков впевнено забиває м'яч після удара-зрізка головою у виконанні Ассінора.

12 серпня о 16:09 Юрій Остроумов
32'

Олійник розпочав карусель біля воріт Олександрії, але ані він сам, ані ніхто з його партнерів не відзначилися завершальним ударом - захист гостей зіграв надійно.

12 серпня о 16:06 Юрій Остроумов
30'

Рухів багато, боротьби багато, але без завершення та моментів.

12 серпня о 16:05 Юрій Остроумов
27'

Штрафний для ЛНЗ після фола проти Олійника. Навіс від правої бровки продовження не мав.

12 серпня о 15:59 Юрій Остроумов
24'

Стало більше позиційних атак. Команди атакую достатньо раціонально. Але матч моментами й надалі не тішить.

12 серпня о 15:54 Юрій Остроумов
21'

Олександрійці разіграли стандарт без завершення.

21'

Позиційна атака гостей після штрафного приносить їм кутовий.

12 серпня о 15:51 Юрій Остроумов
18'

Ейнел намагався влучити з дальній куть з лівого краю штрафної площини, але пустив м'яч вище площини воріт.

12 серпня о 15:48 Юрій Остроумов
15'

Сильний удар Яшарі здалеку - вище.

13'

Господарі намагаються додати натиску на захист гостей.

12 серпня о 15:45 Юрій Остроумов
10'

Пасіч виконав силовий крос з лівого флангу - Єрмаков кулаком перевів м'яч далі. На цього атака ЛНЗ захлинулася.

12 серпня о 15:41 Юрій Остроумов
8'

Момент для удара у Шулянського - той пробив неточно.

12 серпня о 15:40 Юрій Остроумов
7'

Перспективний прорив Шулянского з прострілом у центр - Кучеренко м'яч перехопив.

5'

Суперники відверто оцінюють можливості один одного. Без моментів гра.

12 серпня о 15:35 Юрій Остроумов
2'

Черкасці намагаються діяти з позиції сили, а гості поки що вичікують.

12 серпня о 15:31 Юрій Остроумов

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ

12 серпня о 15:30 Юрій Остроумов

Відомі стартові склади команд.

12 серпня о 15:23 Юрій Остроумов

У понеділок, 12 серпня, відбудеться матч 2-го туру Української Прем'єр-ліги між командами ЛНЗ Черкаси та «Олександрія».

Поєдинок пройде в Черкасах на полі стадіону «Черкаси-Арена», він же - Центральний стадіон. Початок - о 15:30 за київським часом.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У рамках Української Прем'єр-ліги ЛНЗ і «Олександрія» провели між собою два поєдинки. Обидва - у попередньому сезоні 2023/2024.

У Черкасах у матчі першого кола суперники розійшлися миром - нічия 0:0. У матчі-відповіді в другому колі в Олександрії з рахунком 2:1 перемогли черкащани.

Нагадаємо, під час підготовки до нового сезону 2024/2025 суперники зустрічалися в товариському поєдинку. Гра, яка відбулася 17 липня, завершилася перемогою ЛНЗ - 2:1.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу ЛНЗ - «Олександрія».