Вольова перемога у ДЧ! Визначено другого фіналіста футбольного турніру ОІ

Франція обіграла Єгипет

5 серпня, продовжились літні Олімпійські ігри 2024 у Парижі.

Відбувся другий півфінальний матч футбольного турніру серед чоловіків. На стадіон «Парк Олімпік Ліонне» у Ліоні вийшли олімпійські збірні Франці та Єгипту.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Єгиптяни вийшли вперед першими, на 62-й хвилині забив Махмуд Себер. Французи відігралися на 83-й хвилині, автором голу став Жан-Філіп Матета. Уже в компенсований арбітром час рефері у спірному епізоді не призначив пенальті біля воріт Єгипту і команди перейшли в овертайми.

У додатковий час Єгипет залишився у меншості, другу жовту отримав Омар Фаєд. Вивів французів вперед Матета, який оформив дубль на 99-й хвилині. Добив єгиптян Олісе на 108-й - 3:1.

У фіналі за золото Олімпійських ігор 2024 Франція зіграє з Іспанією, яка раніше здолала Марокко (2:1). Єгипет у матчі за бронзові нагороди зіграє з Марокко.

Олімпійські ігри. Футбольний турнір, 1/2 фіналу (чоловіки).

Франція U-23 - Єгипет U-23 - 3:1 (додатковий час)

Голи: Матета, 83, 99, Олісe, 108 - Сабер, 62.

Франція U-23: Рест, Трюффер, Лукеба, Баде, Сільдійя, Шотар, Діуф (Дуе, 76), Акліуш, Олісе, Ляказетт (Калімуендо, 105), Матета.

Єгипет U-23: Ала, Абдельмагід, Фаєд, Ель Дебес (Мажар, 90), Шехата, Ель-Ненні, Адель (Тарек, 93), Сабер (Камаль, 98), Кока, Зізо, Фейсал (Отто, 90).