Магучіх виграла золото Олімпійських ігор 2024! У Геращенко – бронза!

Ярослава подолала планку на висоті 2.00 метри

У Парижі тривають змагання Олімпійських ігор 2024 з легкої атлетики. Визначені переможець та призери у стрибках у висоту серед жінок.

Українка Ярослава Магучіх виграла золото, Ірина Геращенко стала бронзовим призером ОІ!

Усі найяскравіші моменти доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Лише дві спортсменки взяли висоту 1.98 метри: Ярослава Магучіх (Україна) та Нікола Оліслагерс (Австралія).

Боротьба між ними продовжилася на висоті 2.00 метри. Магучіх підкорила її з першої спроби, а Оліслагерс - з третьої. З планкою на висоті 2.02 метри Оліслагерс не впоралася, і Ярослава стала олімпійською чемпіонкою 2024! Магучіх перенесла останню спробу на 2.04 м, але планка не встояла.

Ірина Геращенко (Україна) та Елеанор Паттерсон (Австралія) стали бронзовими призерами з результатом 1.95 м.

Раніше українка Юлія Левченко вибула зі змагань у кваліфікації, не впоравшись зі стартовою висотою (1.83 м).

Місяць тому Магучіх на етапі Діамантової ліги встановила світовий рекорд (2.10 м), побивши найкраще досягнення Стефки Костадінової з Болгарії, яке трималося 37 років.