Потрійний подіум для Франції. На Олімпіаді у велоспорті проведено гонки BMX

Австралійка Сайя Сакакібара здобула перемогу в жіночому фіналі гонок BMX

На Олімпійських іграх 2024 в Парижі розіграно чергові комплекти нагород у велоспорті.

Збірна Франції здобула три медалі у чоловічих гонках BMX. Цей подіум став для країни-господаря п'єдесталом мрії.

Французьке тріо лідирувало зі старту перед домашньою публікою на стадіоні BMX у Сен-Кантен-ан-Івелін. Першим фінішував Жоріс Доде, здобувши золото (31.422 сек). За ним йшов Сільвен Андре, у нього срібло (31.706 сек), а Ромен Майє завоював бронзу (32.022 сек).

Австралійка Сайя Сакакібара здобула перемогу у жіночому фіналі гонок BMX. Вона лідирувала з самого початку і отримала золоту медаль.

24-річна спортсменка знайшла місце на внутрішній стороні траси та вирвалася вперед до першого повороту. Як тільки Сайя опинилася в лідерах, вона вже не озирнулася назад. У топ-3 також увійшли Манон Венстра (Нідерланди) та Зое Клессенс (Швейцарія).